365timeline.com

Search trending image and video from popular Instagram user

Show posts for #vscoturkey

Bize düşman olanları da biz sevdik!
Onlar düşmanlık etme cesaretini de bizden aldılar✌🏻 #yıldıztilbe 🦋
•
•
#vsco #followforfollowback #instalike #fashion #vscoturkey #instafashion #instagood #instaday #instamood #instalikes #instalove #like Bize düşman olanları da biz sevdik!
onlar düşmanlık etme cesaretini de bizden aldılar✌🏻 #yıldıztilbe 🦋


#vsco #followforfollowback #instalike #fashion #vscoturkey #instafashion #instagood #instaday #instamood #instalikes #instalove #like
780 23 Yesterday
Alacakaranlık ve Kaos’un Kutsal Kitabı tamamen tesadüf eseri ard arda okuduğum iki kitap.
Benim için şaşırtıcı olan ise iki kitap yazarınında intihar ederek hayatlarına son vermiş olmaları oldu. İki yazarda birbirinden melankolik,sanki bu hayatta hemen hemen aynı şeylerden rahatsız olmuşlar ve intihar etmelerine aynı şeyler sebep olmuş hissini uyandırdı bende. Hayattan beklenti aynı olunca sonda demekki aynı oluyormuş😔.
Kitapların içeriklerinden biraz bahsedecek olursak ise;
-Alacakaranlık 7 öyküden oluşan bir öykü kitabı. İçlerinden en çok etkilendiğim bilim kurgu tarzında yazılmış olan SGLL öyküsü ve Erkeğini Arayan Kadın oldu. Doğu edebiyatını merak edenler Sadık Hidayet e bence şans vermeli.
-Kaos’un Kutsal Kitabı ise yüzümüzü kendimize çevirmemizi sağlayan, umutsuz, korkutucu, meleankolinin dibini vuracağınız, tüm yalanlar ve oyunlara rağmen kendi kaosumuzu kendimiz yarattığımız bir düzeni okuyacaksınız.
Ben her iki kitabıda çok sevdim ve mutlaka okuyun diyorum 🙃.
. “...,ölüm özlem duyduğumuz istirahattir.”
.“... bizi öldüren iyimserliktir ve iyimserlik en büyük günahtır.” Alacakaranlık ve kaos’un kutsal kitabı tamamen tesadüf eseri ard arda okuduğum iki kitap.
benim için şaşırtıcı olan ise iki kitap yazarınında intihar ederek hayatlarına son vermiş olmaları oldu. İki yazarda birbirinden melankolik,sanki bu hayatta hemen hemen aynı şeylerden rahatsız olmuşlar ve intihar etmelerine aynı şeyler sebep olmuş hissini uyandırdı bende. hayattan beklenti aynı olunca sonda demekki aynı oluyormuş😔.
kitapların içeriklerinden biraz bahsedecek olursak ise;
-alacakaranlık 7 öyküden oluşan bir öykü kitabı. İçlerinden en çok etkilendiğim bilim kurgu tarzında yazılmış olan sgll öyküsü ve erkeğini arayan kadın oldu. doğu edebiyatını merak edenler sadık hidayet e bence şans vermeli.
-kaos’un kutsal kitabı ise yüzümüzü kendimize çevirmemizi sağlayan, umutsuz, korkutucu, meleankolinin dibini vuracağınız, tüm yalanlar ve oyunlara rağmen kendi kaosumuzu kendimiz yarattığımız bir düzeni okuyacaksınız.
ben her iki kitabıda çok sevdim ve mutlaka okuyun diyorum 🙃.
. “...,ölüm özlem duyduğumuz istirahattir.”
.“... bizi öldüren iyimserliktir ve iyimserlik en büyük günahtır.”
175 4 6 hours ago
• we’ll walk to places we always go #bigidelim • we’ll walk to places we always go #bigidelim
464 4 5 hours ago
Kasım bu, illa ki bitecek. 🍁 Kasım bu, illa ki bitecek. 🍁
771 66 7 hours ago
🧚🏻‍♀️ 🧚🏻‍♀️
1,138 39 Yesterday
Bir açıdan da sararan yaprakların toprağın bağrında tekrar can bulup baharda yeşereceği düşüncesi ile içten içe umutla hayatımıza yeni sayfalar açma mevsimidir sonbahar. 🍂🍄🍁🐻#inönüyaylası #sonbahar#kocaeli #izmit #protectmountain#nature_perfectiont #fotografpark #kampturkiye #communityturkey #discovertheroad #istgoodshot #livefalk #vscocam #vscogood #visval #vscoturkey #hurriyetseyahat #kamp #orman #camprail #kampateşi #çadır #sunset #friday #tbt #yolacikyolacik #yayla Bir açıdan da sararan yaprakların toprağın bağrında tekrar can bulup baharda yeşereceği düşüncesi ile içten içe umutla hayatımıza yeni sayfalar açma mevsimidir sonbahar. 🍂🍄🍁🐻#inönüyaylası #sonbahar#kocaeli #izmit #protectmountain#nature_perfectiont #fotografpark #kampturkiye #communityturkey #discovertheroad #istgoodshot #livefalk #vscocam #vscogood #visval #vscoturkey #hurriyetseyahat #kamp #orman #camprail #kampateşi #çadır #sunset #friday #tbt #yolacikyolacik #yayla
2 0 9 minutes ago
Daha çok para kazanıp, daha çok harcıyorlardı. Fakat yüzleri asıktı, yorgun ve keyifsizdiler, gözleri dostça bakmıyordu.

Ekim-2019 📸

#vsco #vscocam #vscoturkey #travel #travelphotography #travelgram #travelblogger #travelgram #travelling #travels #nature #naturephotography #naturelovers #naturelover #nature_perfection #photography #photo #photooftheday #travelphotography #naturephotography #photographer #photoshoot #photoshoot Daha çok para kazanıp, daha çok harcıyorlardı. fakat yüzleri asıktı, yorgun ve keyifsizdiler, gözleri dostça bakmıyordu.

ekim-2019 📸

#vsco #vscocam #vscoturkey #travel #travelphotography #travelgram #travelblogger #travelgram #travelling #travels #nature #naturephotography #naturelovers #naturelover #nature_perfection #photography #photo #photooftheday #travelphotography #naturephotography #photographer #photoshoot #photoshoot
89 0 44 minutes ago
Leopar gömlek🐆💫 Diğer rengini görmek için yana kaydır👉🏻#leoparaşkına#leopar#gömlek#tunik#leopargömlek#moda#trendfashion#trendy#fashionweek#fashionista#instafashion#instadaily#vscoturkey#nofilter#beyoglu#kulaksızkombin#tesettürgiyim#büyükbeden##genişkalıp#kotpantolon#kadife#kaban#mont#yeni#sezon#newcollection2019 Leopar gömlek🐆💫 diğer rengini görmek için yana kaydır👉🏻#leoparaşkına#leopar#gömlek#tunik#leopargömlek#moda#trendfashion#trendy#fashionweek#fashionista#instafashion#instadaily#vscoturkey#nofilter#beyoglu#kulaksızkombin#tesettürgiyim#büyükbeden##genişkalıp#kotpantolon#kadife#kaban#mont#yeni#sezon#newcollection2019
4 0 1 hour ago
Düğümler,düğünler,ayinler,kılıç kabzasında cevhere bürünmüş cenkler..Çam sakızından değil ama güzel tebessümlerden çoban armağanları mesela.Karışık cümleler sonra,saçma sapan birbirinden bağımsız sözcükler,imlasız düşünceler ve yine düğümler.Kayıp gidenler diyorum hiç olmamışlar gibi hesaba katılmamışlar,küsüratlarından dolayı en yakın tamlığa yuvarlanmış olanlar ve yine düğümler.Hepimiz işte; bir giz bulutunun içine saklanmış,asla fındık kabuğunu doldurmayacak şeyler.'Şeyleriz' işte.Hakkında bilgi sahibi olmadığımız herşeyin bilgini olan,çürük dişini dudağıyla gizleyip çürümeyi eleştiren birtakım şeyleriz.Demeyeyim diyorum ama deniyor işte,küf kokuyor bütün merhabalar,boylu boyunca tanışıklıklar,tevazunun çarşaf çarşaf gösterildiği içerden pazarlıklar,sahip olunan bütün dekorlar.Sezen Aksu söylüyor,belki şehre yeni bir film gelir,gülümse.Gülümseyebiliyor musunuz sayın dinleyen?Ben çiçek isimleri ezberliyorum da gülümsemek yerine artık,kasımpatıları,zülfüarusları,cam güzelleri,gardenyaları sonra şakayıkları.Sonra yine düğümler.Evet doğru bildiniz uç uca ulayarak düğümleri ulaşarak her yanlışlığın küflü bayat kokusuna geçiveriyoruz evrensel zaman dilimlerini.Yol nereye  çıkar bilen var mı ? Belki bir düğüme daha.
Kasım12.
#igpodium #moodygrams #shotaward #main_vision #sunset #World_shotz #igersmood  #gununkaresi #ig_world_colors #Zamanidurdur #vsco #turkportal #turkobjektif #fotogulumse #vscocam #dream_image #instagood #vscoturkey #anadolugram #Allshotsturkey #ig_dynamic #altinkare #hayatakarken #ig_photostars  #igrefined #duskmac #ig_mood #albumdenyansiyanlar #kars #doğuekspresi Düğümler,düğünler,ayinler,kılıç kabzasında cevhere bürünmüş cenkler..çam sakızından değil ama güzel tebessümlerden çoban armağanları mesela.karışık cümleler sonra,saçma sapan birbirinden bağımsız sözcükler,imlasız düşünceler ve yine düğümler.kayıp gidenler diyorum hiç olmamışlar gibi hesaba katılmamışlar,küsüratlarından dolayı en yakın tamlığa yuvarlanmış olanlar ve yine düğümler.hepimiz işte; bir giz bulutunun içine saklanmış,asla fındık kabuğunu doldurmayacak şeyler.'Şeyleriz' işte.hakkında bilgi sahibi olmadığımız herşeyin bilgini olan,çürük dişini dudağıyla gizleyip çürümeyi eleştiren birtakım şeyleriz.demeyeyim diyorum ama deniyor işte,küf kokuyor bütün merhabalar,boylu boyunca tanışıklıklar,tevazunun çarşaf çarşaf gösterildiği içerden pazarlıklar,sahip olunan bütün dekorlar.sezen aksu söylüyor,belki şehre yeni bir film gelir,gülümse.gülümseyebiliyor musunuz sayın dinleyen?ben çiçek isimleri ezberliyorum da gülümsemek yerine artık,kasımpatıları,zülfüarusları,cam güzelleri,gardenyaları sonra şakayıkları.sonra yine düğümler.evet doğru bildiniz uç uca ulayarak düğümleri ulaşarak her yanlışlığın küflü bayat kokusuna geçiveriyoruz evrensel zaman dilimlerini.yol nereye çıkar bilen var mı ? belki bir düğüme daha.
kasım12.
#igpodium #moodygrams #shotaward #main_vision #sunset #world_shotz #igersmood  #gununkaresi #ig_world_colors #zamanidurdur #vsco #turkportal #turkobjektif #fotogulumse #vscocam #dream_image #instagood #vscoturkey #anadolugram #allshotsturkey #ig_dynamic #altinkare #hayatakarken #ig_photostars #igrefined #duskmac #ig_mood #albumdenyansiyanlar #kars #doğuekspresi
13 0 1 hour ago
#abdest #namaz #namazaşkı #dua #dualardabuluşalım #dualar #dualarımız #duam #duavakti #huzurislamda #hzMuhammed #hzmuhammed #hzmuhammedsav #hzmuhammedallahınelçisi #hzmuhammedmustafa #namazı #şükürlerolsun #sukur #şükürlerolsun #elhamdülillah #elhamdülillah #salavat #salavatışerif #salvat #islam #islamiyet #doğrusöz #doğrusözler #dinisözler #allah #vscoturkey #kurankerim # #abdest #namaz #namazaşkı #dua #dualardabuluşalım #dualar #dualarımız #duam #duavakti #huzurislamda #hzmuhammed #hzmuhammed #hzmuhammedsav #hzmuhammedallahınelçisi #hzmuhammedmustafa #namazı #şükürlerolsun #sukur #şükürlerolsun #elhamdülillah #elhamdülillah #salavat #salavatışerif #salvat #islam #islamiyet #doğrusöz #doğrusözler #dinisözler #allah #vscoturkey #kurankerim #
1 0 1 hour ago
Geceler... Geceler...
3 1 1 hour ago
It's good to be home after a long trip 
Daha fazlası icin takip et.
@kanadali.yolcu
Follow
@kanadali.yolcu  for more. .
📷 .@hfakyol
#kanadali.yolcu
#travel #travelers #montreal #camaro #fotoğraf #göktürk #yolcu #tır #şoför #seyahat #kamyoncu #truckers #turbo #diesel #truckerlife #trucking #bigrig #photography #vsccam #vscoturkey It's good to be home after a long trip
daha fazlası icin takip et.
@kanadali.yolcu
follow
@kanadali.yolcu   for more. .
📷 .@hfakyol
#kanadali.yolcu
#travel #travelers #montreal #camaro #fotoğraf #göktürk #yolcu #tır #şoför #seyahat #kamyoncu #truckers #turbo #diesel #truckerlife #trucking #bigrig #photography #vsccam #vscoturkey
12 1 1 hour ago
P U R E L İ F E|🌺🌿 #vsco #vscocam #vscoturkey #ig_splash#ig_dynamic #igpowerclub #ig_serenity#ig_respect #ihg_club #hayatakarken#aniyakala #zamanidurdur #birkarehayat#gununkaresi #fotozamani #model#fotografdukkanim #benimkadrajim#fotografheryerde #objektifimdenyansiyanlar#objektifimden #skylovers #naturelovers#naturephotography #sunset_madness#like4like #likeforlikealways #instagoodnight P u r e l İ f e|🌺🌿 #vsco #vscocam #vscoturkey #ig_splash#ig_dynamic #igpowerclub #ig_serenity#ig_respect #ihg_club #hayatakarken#aniyakala #zamanidurdur #birkarehayat#gununkaresi #fotozamani #model#fotografdukkanim #benimkadrajim#fotografheryerde #objektifimdenyansiyanlar#objektifimden #skylovers #naturelovers#naturephotography #sunset_madness#like4like #likeforlikealways #instagoodnight
6 0 1 hour ago
turquie#vscorus#vscogood#vscoturkey#fashion#party#instafashion#instasize#belarusgirl#belarus#vscophile#instalike#instagood#photobomb#rusiangirl#berlin#arabic#germanygirl#forlike#tatilkeyfi#foto#macfit#akatlar#snowboard#tbt🔙 #fitness#freeday#istanbulturkey#iyiaksamlar#iyigeceler Turquie#vscorus#vscogood#vscoturkey#fashion#party#instafashion#instasize#belarusgirl#belarus#vscophile#instalike#instagood#photobomb#rusiangirl#berlin#arabic#germanygirl#forlike#tatilkeyfi#foto#macfit#akatlar#snowboard#tbt🔙 #fitness#freeday#istanbulturkey#iyiaksamlar#iyigeceler
21 0 2 hours ago
Istanbul’da sonbahar 🍂 Istanbul’da sonbahar 🍂
16 1 2 hours ago
🌵🧡 Her yaz çiçeklerim kuruyor ve ölüyordu (çünkü bknz: Veyselcim🙈) Bu yaz ise çoğalıp büyüyerek eve döndüler (Teşekkürler İpekcim)

#cactus #plantsofinstagram #vsco #vscocam #vscoturkey #lightroom #nikond7100 #detail #love #followfollow #following #shooting #photooftheday #instalike 🌵🧡 her yaz çiçeklerim kuruyor ve ölüyordu (çünkü bknz: veyselcim🙈) bu yaz ise çoğalıp büyüyerek eve döndüler (teşekkürler İpekcim)

#cactus #plantsofinstagram #vsco #vscocam #vscoturkey #lightroom #nikond7100 #detail #love #followfollow #following #shooting #photooftheday #instalike
22 3 2 hours ago
"never come"
70 1 3 hours ago
"...durup durup tökezliyorum- diyor ki, düşme. "
47 1 4 hours ago
Espero que saibam que a viagem acabou, mas as fotos ainda não. 🇩🇰✨ Espero que saibam que a viagem acabou, mas as fotos ainda não. 🇩🇰✨
32 1 10 hours ago
63 1 Yesterday
✨
38 1 Yesterday
A rainy morning in Slovakia. ☔ A rainy morning in slovakia. ☔
28 1 3 days ago
62 1 5 days ago
Autumn 🍂 Autumn 🍂
73 1 2 weeks ago
#lesvos ⛵️ #goodvibesonly #lesvos ⛵️ #goodvibesonly
209 7 last month
öpüş. öpüş.
35 0 July 2019
it. It.
26 1 July 2019
31 1 July 2019
zed öldü bebeğim zed öldü. Zed öldü bebeğim zed öldü.
32 4 June 2019
45 1 June 2019
jonathan livingston. Jonathan livingston.
35 1 June 2019
33 1 June 2019
35 2 June 2019
31 1 June 2019
33 3 June 2019
28 1 May 2019
47 1 May 2019
27 1 May 2019
37 1 May 2019
20 20
25 1 May 2019
49 1 May 2019
34 1 May 2019
36 1 May 2019
28 1 April 2019
29 2 March 2019
29 1 March 2019
29 3 March 2019
23 1 February 2019
31 2 February 2019
26 2 February 2019
21 2 February 2019
21 1 January 2019
14 1 January 2019
26 2 January 2019