365timeline.com

Search trending image and video from popular Instagram user

Show posts for #memiredobehet

Ju uroj nje dite sa me te bukur miqt e mi (Kujdes kur dilni ne rruge mund te ndesheni me nje te tille edhe ju 😝😝😝)
#servisijuaj #rreshkaservice_ #rreshkaservice #mirmengjesi #mosutremb #shi #re #vrenjtur #dite #memiredobehet Ju uroj nje dite sa me te bukur miqt e mi (kujdes kur dilni ne rruge mund te ndesheni me nje te tille edhe ju 😝😝😝)
#servisijuaj #rreshkaservice_ #rreshkaservice #mirmengjesi #mosutremb #shi #re #vrenjtur #dite #memiredobehet
16 0 February 2018
Qeveria Shqiptare premton per 2020  #memiredobehet 
Parte 6 #albanianboy #shqiperia #brrylibroadway #tirona Qeveria shqiptare premton per 2020 #memiredobehet
parte 6 #albanianboy #shqiperia #brrylibroadway #tirona
56 2 3 weeks ago
Kisha nje muaj qe kerkoja nje fjali te shkurter me kuptim per kete projekt timin personal , dhe kjo ide u inspirua pas 4 gotash Kisha nje muaj qe kerkoja nje fjali te shkurter me kuptim per kete projekt timin personal , dhe kjo ide u inspirua pas 4 gotash "c est r*m " tek nouvelle vogue, me nje shokun tim qe do me ngel sekret😂 . zgjodha kete emer "me mir do behet " sepse gjen vend kudo .
e verteta esht se skam asnje perfitim monetar por nje kenaqsi qe do me inkuranjoj te bej foto ndryshe .
i had 1 month trying to find a good but short name about a personal project and finally i got this name after 4 glasses of "cest rum" at a local bar in tirana , with my good friend who wats to stay secret 😂
i choose this name "me mire do behet - better days are coming" cos if finds place in albanian daily life.
i have no money benefits from this "movement "except the pleasure that this will encourage me more to take different pictures from ordinary ones .
#memiredobehet #betterdaysarecoming #germany #albania #tirana #korca #durres #berat #lushnje #shkoder #tropoje #lezhe #kukes #saranda #sarande #gjirokaster #gjirokastra #tepelena #elbasan #pogradec #visitalbania
77 1 last month
Fundjav pa shum diell ,Duke kalu shumicen e kohes ne kafe dhe jo ne natyre, po hajt se #memiredobehet Fundjav pa shum diell ,duke kalu shumicen e kohes ne kafe dhe jo ne natyre, po hajt se #memiredobehet
63 0 last month
2 muaj pa cigare. Cheers to that 🍻 Shihemi me vone @ MOSCOW Club✌🏼️ #kushrripiprapsot #letthefunbegin #memiredobehet #thankgoditsfridaynight 2 muaj pa cigare. cheers to that 🍻 shihemi me vone @ moscow club✌🏼️ #kushrripiprapsot #letthefunbegin #memiredobehet #thankgoditsfridaynight
155 3 March 2016
Pergatitje paraprake per sezon. #memiredobehet Pergatitje paraprake per sezon. #memiredobehet
340 0 June 2018
E meriton 1 post tjeter xhozefi, ftyra ne e kendshme deri tani😂
#memiredobehet E meriton 1 post tjeter xhozefi, ftyra ne e kendshme deri tani😂
#memiredobehet
44 0 3 weeks ago
MOSTAR është qyteti më i vizituar në Bosnje, falë bukurive të saj natyrore, arkitkturore dhe sigurisht falë urës se famshme Mostar është qyteti më i vizituar në bosnje, falë bukurive të saj natyrore, arkitkturore dhe sigurisht falë urës se famshme "ura e mostarit" , nën mbrojtjen e unesco-s.
në mostar mbizotëron arkitektura osmane, restorantet tradicionale,dyqanet e suvenireve,xhamitë dhe ndërtesa të tjera kulturore.
më poshtë janë gjërat we duhet te shihni dhe bëni ne mostar.
fakti që është pranë kroacis e bën atë një ndër më te vizituarit në ballkan.
mostari ka më shum turista se gjith shqipria meqë ra fjala #memiredobehet
#mostar #sarajevo #bosna #tuzla #bosnia #banjaluka #zenica #bosnaihercegovina #bih #bosniaandherzegovina #bihac #sandzak #balkan #bijeljina #doboj #cazin #travel #prijedor #travnik #novipazar #brcko #gradacac #srebrenica #tutin #albania #shqiperia #tirana
52 1 16 hours ago
Më duhet 1 Canon, 1 GoPro,1Stabilizer dhe 1 Credit Card pa limit😅 #memiredobehet 
#sarajevo #droneselfie #albanianboy Më duhet 1 canon, 1 gopro,1stabilizer dhe 1 credit card pa limit😅 #memiredobehet
#sarajevo #droneselfie #albanianboy
38 2 Yesterday
Influencimi Turk padyshim ka ndikuar për keq në kulturen tone për tu përshtatur me perëndimin por  duhet ta pranojmë që ajo me çfarë Influencimi turk padyshim ka ndikuar për keq në kulturen tone për tu përshtatur me perëndimin por duhet ta pranojmë që ajo me çfarë "krenohet" turizmi shqiptar janë veper e perandorisë osmane (berati,kruja,gjirokastra)
duhet ta kishim ruajtur më mirë traditën e kafes turke, mendoj se po zhduket... nejse #memiredobehet
#sarajevo #bosnia #hercegovina #albaniangirl #albanianboy #visitalbania #travelalbania
54 1 Yesterday
Sikur te isha 2m 😜... nejse #memiredobehet 
#brikendishnica😅
#lakers
#lebron #lebronjames Sikur te isha 2m 😜... nejse #memiredobehet
#brikendishnica😅
#lakers #lebron #lebronjames
37 0 5 days ago
Cheers to the good days #memiredobehet ➖➖➖➖➖➖
#albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albania🇦🇱 #albanians #albanianwedding #beautifulalbania #coloursofalbania #albaniansbelike #albaniangirls #sharealbania #richkidsalbania #albanianbeauty #discoveralbania #dhermi
#travel #sea#travel #travelgram #instatravel #travelphotography #traveling Cheers to the good days #memiredobehet ➖➖➖➖➖➖
#albania #albanian #albaniangirl #visitalbania #albanianboy #albania🇦🇱 #albanians #albanianwedding #beautifulalbania #coloursofalbania #albaniansbelike #albaniangirls #sharealbania #richkidsalbania #albanianbeauty #discoveralbania #dhermi #travel #sea#travel #travelgram #instatravel #travelphotography #traveling
76 0 3 weeks ago
E meriton 1 post tjeter xhozefi, ftyra ne e kendshme deri tani😂
#memiredobehet E meriton 1 post tjeter xhozefi, ftyra ne e kendshme deri tani😂
#memiredobehet
44 0 3 weeks ago
Qeveria Shqiptare premton per 2020  #memiredobehet 
Parte 6 #albanianboy #shqiperia #brrylibroadway #tirona Qeveria shqiptare premton per 2020 #memiredobehet
parte 6 #albanianboy #shqiperia #brrylibroadway #tirona
56 2 3 weeks ago
Sevija , e famshme ne mbare boten per kulturen,monumentet,traditen dhe trashegimine artistike. 
Ketu lindi Flamenco💃🕺
Sa keq qe skemi nje linj direkt Tirana-Sevilla ...#memiredobehet
The city  of Seville is famous worldwide for its culture, monuments, traditions and artistic heritage. This is the birthplace of Flamenco..
#betterdaysarecoming • • • • • #albania #sevilla #shqiperia #seville #andalucia #igerssevilla #sevillahoy #ig_sevilla #ok_sevilla #ig_andalucia #estaes_andalucia #tirana #Andalucía #andalusia #loves_sevilla #kosovo #andalucia_monumental #andaluciagrafias #asiesandalucia #andaluciaviva #estaes_sevilla #igersandalucia #balkan #españa #cordoba #ok_andalucia #igersespaña #spain # Sevija , e famshme ne mbare boten per kulturen,monumentet,traditen dhe trashegimine artistike.
ketu lindi flamenco💃🕺
sa keq qe skemi nje linj direkt tirana-sevilla ...#memiredobehet the city of seville is famous worldwide for its culture, monuments, traditions and artistic heritage. this is the birthplace of flamenco..
#betterdaysarecoming • • • • • #albania #sevilla #shqiperia #seville #andalucia #igerssevilla #sevillahoy #ig_sevilla #ok_sevilla #ig_andalucia #estaes_andalucia #tirana #andalucía #andalusia #loves_sevilla #kosovo #andalucia_monumental #andaluciagrafias #asiesandalucia #andaluciaviva #estaes_sevilla #igersandalucia #balkan #españa #cordoba #ok_andalucia #igersespaña #spain #
68 1 4 weeks ago
E gjitha e ndertuar vete , E gjitha e ndertuar vete , "qyteti i artit dhe shkences" eshte bere qendra me e vizituar ne valencia.
sikur ta kishte edhe vlora 1 te tille...#memiredobehet • • • • • #albania #valencia #shqiperia #venezuela #merida #margarita #valenciagram #barinas #tirana #bolivar #ventas #cumana #igersvalencia #coro #kosovo #falcon #lara #monagas #naguanagua #hechoenvenezuela #ventasvenezuela #balkan #nuevaesparta #españa #vzla #sevende #sucre #vlore #spain
46 0 4 weeks ago
Gustav Eiffel ndertoi kete ure mbi lumin Onyar  pak para se te ndertonte Kullen Eiffel ne Paris.
Kjo eshte ura me e famshme (mes shume urash) ne Girona.
Nje ure e tille mund te ndertohet ne Berat per ta bere akoma me te bukur , por... #memiredobehet

Gustav Eiffel constructed this bridge just before the Eiffel Tower in Paris.
This is the most famous in Girona. 
In Berat it could be constructed same bridge, to make the city more attractive ,but..#betterdaysarecoming
• • • • • #albania #girona #shqiperia #igersgirona #costabrava #tirana #gironamenamora #kosovo #incostabrava #igerslleida #balkan #gaudeix_cat #descobreixcatalunya #total_catalunya #medievalworld #clikcat #igerscatalunya #ok_catalunya #monumental_catalunya #raconsde_catalunya #ig_catalonia #discover_catalonia #elmeupetit_pais Gustav eiffel ndertoi kete ure mbi lumin onyar pak para se te ndertonte kullen eiffel ne paris.
kjo eshte ura me e famshme (mes shume urash) ne girona.
nje ure e tille mund te ndertohet ne berat per ta bere akoma me te bukur , por... #memiredobehet
gustav eiffel constructed this bridge just before the eiffel tower in paris.
this is the most famous in girona.
in berat it could be constructed same bridge, to make the city more attractive ,but..#betterdaysarecoming • • • • • #albania #girona #shqiperia #igersgirona #costabrava #tirana #gironamenamora #kosovo #incostabrava #igerslleida #balkan #gaudeix_cat #descobreixcatalunya #total_catalunya #medievalworld #clikcat #igerscatalunya #ok_catalunya #monumental_catalunya #raconsde_catalunya #ig_catalonia #discover_catalonia #elmeupetit_pais
54 0 4 weeks ago
Xhozefi nga Suedia

Me pyeti nga je , Albania I thash. 
Dhe beri 👐 duke thene gezuar. 
I thash dukesh shum I zgjuar per te ndenjur rrugeve. 
Jam i lire si zogjte tha .
Me jep 1 birre tani 😅😅 Joseph from Sweden 
He asked me where I'm From , I said Albania,then he did 👐(albanianSymbol) .
I told him you look very wise to be a homeless , he said he is happy and free like birds. 
Give a beer now😅😅 • • • • •#memiredobehet #albania #girona #shqiperia #igersgirona #costabrava #tirana #gironamenamora #kosovo #incostabrava #igerslleida #balkan #gaudeix_cat #descobreixcatalunya #total_catalunya #medievalworld #clikcat #igerscatalunya #ok_catalunya #monumental_catalunya #raconsde_catalunya #ig_catalonia #igerscatalonia #discover_catalonia #elmeupetit_pais Xhozefi nga suedia

me pyeti nga je , albania i thash.
dhe beri 👐 duke thene gezuar.
i thash dukesh shum i zgjuar per te ndenjur rrugeve.
jam i lire si zogjte tha .
me jep 1 birre tani 😅😅 joseph from sweden
he asked me where i'm from , i said albania,then he did 👐(albaniansymbol) .
i told him you look very wise to be a homeless , he said he is happy and free like birds.
give a beer now😅😅 • • • • •#memiredobehet #albania #girona #shqiperia #igersgirona #costabrava #tirana #gironamenamora #kosovo #incostabrava #igerslleida #balkan #gaudeix_cat #descobreixcatalunya #total_catalunya #medievalworld #clikcat #igerscatalunya #ok_catalunya #monumental_catalunya #raconsde_catalunya #ig_catalonia #igerscatalonia #discover_catalonia #elmeupetit_pais
69 1 4 weeks ago
Para se me ik nga Gjermania bera nje tur ditor me familjen ne Lubeck, nje qytet plot histori dhe perfekt per foto. Sikur te qendroja dhe ca dit, po ska gje
#memiredobehet🤗
English: Before leaving Germany I  did a daily tour with my family to Lubeck , a city full of history and perfect for pictures. 
I wish to stay more but it's ok, #betterdaysarecoming #memiredobehet 😏
#lubeck #germany $albaniansaround #albanianboy #shqipet #tirana #tironajone #durres #durresi #berat #berati #shkoder #shkodra #visitalbania Para se me ik nga gjermania bera nje tur ditor me familjen ne lubeck, nje qytet plot histori dhe perfekt per foto. sikur te qendroja dhe ca dit, po ska gje
#memiredobehet🤗
english: before leaving germany i did a daily tour with my family to lubeck , a city full of history and perfect for pictures.
i wish to stay more but it's ok, #betterdaysarecoming #memiredobehet 😏
#lubeck #germany $albaniansaround #albanianboy #shqipet #tirana #tironajone #durres #durresi #berat #berati #shkoder #shkodra #visitalbania
42 1 5 weeks ago
Kisha nje muaj qe kerkoja nje fjali te shkurter me kuptim per kete projekt timin personal , dhe kjo ide u inspirua pas 4 gotash Kisha nje muaj qe kerkoja nje fjali te shkurter me kuptim per kete projekt timin personal , dhe kjo ide u inspirua pas 4 gotash "c est r*m " tek nouvelle vogue, me nje shokun tim qe do me ngel sekret😂 . zgjodha kete emer "me mir do behet " sepse gjen vend kudo .
e verteta esht se skam asnje perfitim monetar por nje kenaqsi qe do me inkuranjoj te bej foto ndryshe .
i had 1 month trying to find a good but short name about a personal project and finally i got this name after 4 glasses of "cest rum" at a local bar in tirana , with my good friend who wats to stay secret 😂
i choose this name "me mire do behet - better days are coming" cos if finds place in albanian daily life.
i have no money benefits from this "movement "except the pleasure that this will encourage me more to take different pictures from ordinary ones .
#memiredobehet #betterdaysarecoming #germany #albania #tirana #korca #durres #berat #lushnje #shkoder #tropoje #lezhe #kukes #saranda #sarande #gjirokaster #gjirokastra #tepelena #elbasan #pogradec #visitalbania
77 1 last month
Fundjav pa shum diell ,Duke kalu shumicen e kohes ne kafe dhe jo ne natyre, po hajt se #memiredobehet Fundjav pa shum diell ,duke kalu shumicen e kohes ne kafe dhe jo ne natyre, po hajt se #memiredobehet
63 0 last month
🤔 #memiredobehet 🤔 #memiredobehet
15 0 last month
Pergatitje paraprake per sezon. #memiredobehet Pergatitje paraprake per sezon. #memiredobehet
340 0 June 2018
Ju uroj nje dite sa me te bukur miqt e mi (Kujdes kur dilni ne rruge mund te ndesheni me nje te tille edhe ju 😝😝😝)
#servisijuaj #rreshkaservice_ #rreshkaservice #mirmengjesi #mosutremb #shi #re #vrenjtur #dite #memiredobehet Ju uroj nje dite sa me te bukur miqt e mi (kujdes kur dilni ne rruge mund te ndesheni me nje te tille edhe ju 😝😝😝)
#servisijuaj #rreshkaservice_ #rreshkaservice #mirmengjesi #mosutremb #shi #re #vrenjtur #dite #memiredobehet
16 0 February 2018
2 muaj pa cigare. Cheers to that 🍻 Shihemi me vone @ MOSCOW Club✌🏼️ #kushrripiprapsot #letthefunbegin #memiredobehet #thankgoditsfridaynight 2 muaj pa cigare. cheers to that 🍻 shihemi me vone @ moscow club✌🏼️ #kushrripiprapsot #letthefunbegin #memiredobehet #thankgoditsfridaynight
155 3 March 2016