365timeline.com

Search trending image and video from popular Instagram user

Show posts for #ig_fotografduragi

#tbt hakkımı bugünden kullanıyorum 💃🏼💃🏼💃🏼 bir zamanlar kırmızı başlıklı bir kız varmış ❤️
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. #ig_nature #igtravel #ig_fotografduragi #ig_fotograflar #ig_naturegallery #nature #blogger #intagram #ig_turkiye #ig_followers #bottlecapchallenge #ig_traveller #kesfettreni #likeforlikes #likelike #fotografduragim  #vyz121212 #klbek31risu #tbt hakkımı bugünden kullanıyorum 💃🏼💃🏼💃🏼 bir zamanlar kırmızı başlıklı bir kız varmış ❤️
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. #ig_nature #igtravel #ig_fotografduragi #ig_fotograflar #ig_naturegallery #nature #blogger #intagram #ig_turkiye #ig_followers #bottlecapchallenge #ig_traveller #kesfettreni #likeforlikes #likelike #fotografduragim #vyz121212 #klbek31risu
1,053 73 Yesterday
MACAO'YA HOŞ GELDİNİZ 🇲🇴
Buraya Beraber Gitmek İstediğiniz Kişiyi Etiketleyin ☺️
🇲🇴
Macao uzun bir dönem Portekiz sömürgesi altında yaşamış bir bölge. Bu yüzden şehri gezerken her yerde Portekizce tabelalar ya da Portekizli kökenli görmek mümkün. Sosyal hayatın dışında o Latin kültürünü sokaklarda ya da şehrin mimarisinde de görebilirsiniz.
🇲🇴
Portekiz sömürgesinin bir diğer etkisi de kendini toplumun dini tercihlerinde de kendini göstermiş. Yoğun bir Katolik nüfus var. İşte bu mezhebin Asya'daki en ünlü mabedi diye nitelendirebileceğimiz St. Paul Kilisesi, 1835 yılındaki tayfun sırasında çıkan yangından  sadece ana kapısını kurtarabilmiş. Önünde sıralanan 68 basamaklı merdiven burayı tıpkı Roma'daki İspanyol merdivenleri gibi Asya'nın en ikonik turistik noktalarından biri.
🇲🇴
KEEP CALM AND FEEL THE CITY OF MACAO 🇲🇴
#macao #jump #likeewednesday #newkarem Macao'ya hoŞ geldİnİz 🇲🇴
buraya beraber gitmek İstediğiniz kişiyi etiketleyin ☺️
🇲🇴
macao uzun bir dönem portekiz sömürgesi altında yaşamış bir bölge. bu yüzden şehri gezerken her yerde portekizce tabelalar ya da portekizli kökenli görmek mümkün. sosyal hayatın dışında o latin kültürünü sokaklarda ya da şehrin mimarisinde de görebilirsiniz.
🇲🇴
portekiz sömürgesinin bir diğer etkisi de kendini toplumun dini tercihlerinde de kendini göstermiş. yoğun bir katolik nüfus var. İşte bu mezhebin asya'daki en ünlü mabedi diye nitelendirebileceğimiz st. paul kilisesi, 1835 yılındaki tayfun sırasında çıkan yangından sadece ana kapısını kurtarabilmiş. önünde sıralanan 68 basamaklı merdiven burayı tıpkı roma'daki İspanyol merdivenleri gibi asya'nın en ikonik turistik noktalarından biri.
🇲🇴
keep calm and feel the city of macao 🇲🇴
#macao #jump #likeewednesday #newkarem
1,399 103 Yesterday