365timeline.com

Search trending image and video from popular Instagram user

Show posts for #dalekoodmiasta

Kross + Wigry = 😁😍☺️ może to nie góry ale równie dobre miejsce do ładowania baterii 😉👍 #wigry #releks #woda #rower #dalekoodmiasta #ciszaispokoj #wigrylake #lake #bike #chargingbatteries #treeandwater #odpoczynek #tutajjestpieknie #☺️🏕️😎🚲😀 Kross + wigry = 😁😍☺️ może to nie góry ale równie dobre miejsce do ładowania baterii 😉👍 #wigry #releks #woda #rower #dalekoodmiasta #ciszaispokoj #wigrylake #lake #bike #chargingbatteries #treeandwater #odpoczynek #tutajjestpieknie #☺️🏕️😎🚲😀
153 3 last month
2 dzień wyzwania @kobiecafotoszkola 
Dziś poznacie mnie face to face😅

Ranki w górach są już bardzo chłodne, dziś było poniżej 10stopni. Spacer już tylko w kaloszach i w kurtce jesiennej. Podobno mają wrócić upały, ale kto by w to wierzył.
A u Was jesień czy jeszcze lato gości?

#wyzwaniekfs2 #kobiecafotoszkoła #kobiecafotoszkola #selfie #corgismile #welshcorgicardigan #mieszkamwgorach #domekwkarkonoszach #dalekoodmiasta #ucieczkazmiasta 2 dzień wyzwania @kobiecafotoszkola
dziś poznacie mnie face to face😅

ranki w górach są już bardzo chłodne, dziś było poniżej 10stopni. spacer już tylko w kaloszach i w kurtce jesiennej. podobno mają wrócić upały, ale kto by w to wierzył.
a u was jesień czy jeszcze lato gości?

#wyzwaniekfs2 #kobiecafotoszkoła #kobiecafotoszkola #selfie #corgismile #welshcorgicardigan #mieszkamwgorach #domekwkarkonoszach #dalekoodmiasta #ucieczkazmiasta
174 7 5 days ago
Dziś oczyszczenie głowy na świeżym powietrzu, a potem człowiek lepiej funkcjonuje.
__
 Z dala od miasta.
__
 Nasza Cisza i Spokój.
__
Co dziś czytacie? U mnie Dziś oczyszczenie głowy na świeżym powietrzu, a potem człowiek lepiej funkcjonuje.
__
z dala od miasta.
__
nasza cisza i spokój.
__
co dziś czytacie? u mnie "policjanci ulicy" puzyńskiej
__
miłej niedzieli kochani
_____________________________________
#flower #piwonia #piwonie #flower_daily
#flower_flower
#bookstagramtopasja #puzynska #policjanciulicy #bookstagtampl #czytamwszedzie #bardziejlubieksiazki
#flatlaybooks
#flatlaynation
#flatlayflowers
#summerflatlay #instakorki #ciszaispokoj #dalekoodmiasta #relaks #wies #las
123 11 June 2019
🌲🌳🍀 Doświadczenie lasu 24h na dobę. W nocy odgłosy zwierząt, które chodzą wokół 🦌🦊🦔🐾. Rzeka 100 metrów dalej, gdzie można zamoczyć stopy. Ognisko, które ma w sobie coś pierwotnego. Kawa wypita rano z widokiem na las. Tak widzę naszą przyczepę, dzięki której możemy być blisko natury.
⠀
I nawet to, że wpadłam w dziurę zrobioną przez bobry (serio!) i prawie skręciłam sobie kostkę i średnio mogę dzisiaj chodzić. A także komary, gzy i inne owady jakoś nie psują tego efektu.
⠀
Jest po prostu inaczej, to nowe doświadczenia, powiedziałabym, że nawet wyzwanie. Bo nigdy nie byłam dziewczyną spod namiotu, która w lesie czuje się jak w domu. Jestem dziewczyną z miasta, nie ma się co oszukiwać 😋. A jednak ten anturaż ma w sobie coś wyjątkowego i pięknego. Wchodzę w to (raz na jakiś czas 🙂🐾). #przyczepa #kamper #las #natura #przyroda #rośliny #forest #camping #kamping #glamping #wakacje #summer #prosteżycie #minimalizm #ognisko #camper #trailer #naturalnie #bezmiasta #dalekoodmiasta #odetchnijodmiasta 🌲🌳🍀 doświadczenie lasu 24h na dobę. w nocy odgłosy zwierząt, które chodzą wokół 🦌🦊🦔🐾. rzeka 100 metrów dalej, gdzie można zamoczyć stopy. ognisko, które ma w sobie coś pierwotnego. kawa wypita rano z widokiem na las. tak widzę naszą przyczepę, dzięki której możemy być blisko natury.

i nawet to, że wpadłam w dziurę zrobioną przez bobry (serio!) i prawie skręciłam sobie kostkę i średnio mogę dzisiaj chodzić. a także komary, gzy i inne owady jakoś nie psują tego efektu.

jest po prostu inaczej, to nowe doświadczenia, powiedziałabym, że nawet wyzwanie. bo nigdy nie byłam dziewczyną spod namiotu, która w lesie czuje się jak w domu. jestem dziewczyną z miasta, nie ma się co oszukiwać 😋. a jednak ten anturaż ma w sobie coś wyjątkowego i pięknego. wchodzę w to (raz na jakiś czas 🙂🐾). #przyczepa #kamper #las #natura #przyroda #rośliny #forest #camping #kamping #glamping #wakacje #summer #prosteżycie #minimalizm #ognisko #camper #trailer #naturalnie #bezmiasta #dalekoodmiasta #odetchnijodmiasta
771 22 July 2019