365timeline.com

Search trending image and video from popular Instagram user

Show posts for #createtoinspire

Charles-Olivier Michaud (@charlesolivierm) uses his Hasselblad X1D and XCD 3,5/45 to capture low-light nature in Montreal, Canada. 
Congratulations to the second winner of our #HasselbladHolidays18 contest! See more with link in bio.

_____________
#Hasselblad #CreateToInspire #mediumformat #mediumformatphotography #photographyinspiration #montreal #winterslandscape #landscapephotography #hasselbladx1d Charles-olivier michaud (@charlesolivierm ) uses his hasselblad x1d and xcd 3,5/45 to capture low-light nature in montreal, canada.
congratulations to the second winner of our #hasselbladholidays18 contest! see more with link in bio.

_____________
#hasselblad #createtoinspire #mediumformat #mediumformatphotography #photographyinspiration #montreal #winterslandscape #landscapephotography #hasselbladx1d
10,889 48 2 days ago
Klasik Petra by Night fotoğraflarından farklı bir şey çekmek için hava kararmadan önce yerel bir rehber kiralayıp yukarıya tırmandık. Mumların hazırlanması için yukarıda yaklaşık 4 saat bekledik. Hava kararmadan önce çıkmamızın sebebi ise mumlar yandıktan hemen sonra fotoğraf çekmemiz gerekiyordu. Gösteri başladıktan yarım saat sonra insanlar geliyor ve gece fotoğrafı çekmeyi bilmeyenler cep telefonu flashları ile tüm bu ambiyansı mahvediyor. Bu nedenle kısıtlı bir süremiz vardı. Bu lokasyona gece vakti çıkmak yasak çünkü bir uçurumun kenarından tırmanmak gerekiyor ve oldukça tehlikeli. Biz yerel bir rehber ile gündüz vakti çıktık. Dönüş yolunda ise tehlikeli olmayan uzun yolu tercih ettik. Yerel rehberi kiralamak 400 TL civarı. Petra by Night bileti 120 TL. Gündüz içeri girmek için normal bilet 350 TL. Bu fotoğrafı çekmek için kişi başı toplamda 870 TL harcamış olduk. Oldukça bilinen bir lokasyonu farklı bir bakış açısı ile fotoğraflamak için bazen her şeyi göze almak gerekiyor. İyi seyirler..
#Petra #Jordan
w/ @cenkdemirguc @merveceranphoto Klasik petra by night fotoğraflarından farklı bir şey çekmek için hava kararmadan önce yerel bir rehber kiralayıp yukarıya tırmandık. mumların hazırlanması için yukarıda yaklaşık 4 saat bekledik. hava kararmadan önce çıkmamızın sebebi ise mumlar yandıktan hemen sonra fotoğraf çekmemiz gerekiyordu. gösteri başladıktan yarım saat sonra insanlar geliyor ve gece fotoğrafı çekmeyi bilmeyenler cep telefonu flashları ile tüm bu ambiyansı mahvediyor. bu nedenle kısıtlı bir süremiz vardı. bu lokasyona gece vakti çıkmak yasak çünkü bir uçurumun kenarından tırmanmak gerekiyor ve oldukça tehlikeli. biz yerel bir rehber ile gündüz vakti çıktık. dönüş yolunda ise tehlikeli olmayan uzun yolu tercih ettik. yerel rehberi kiralamak 400 tl civarı. petra by night bileti 120 tl. gündüz içeri girmek için normal bilet 350 tl. bu fotoğrafı çekmek için kişi başı toplamda 870 tl harcamış olduk. oldukça bilinen bir lokasyonu farklı bir bakış açısı ile fotoğraflamak için bazen her şeyi göze almak gerekiyor. İyi seyirler..
#petra #jordan w/ @cenkdemirguc @merveceranphoto
13,449 297 2 days ago
Jonathan Beer (@jonathanbeerphoto) has always been fascinated by how things work, what is inside and how it all fits together. 
Here he takes apart Hasselblad H6D for further inspection. ————————
#Hasselblad #CreateToInspire #HasselbladH6D #mediumformat #mediumformatphotography #productphotography #stilllifephotography #stilllife Jonathan beer (@jonathanbeerphoto ) has always been fascinated by how things work, what is inside and how it all fits together.
here he takes apart hasselblad h6d for further inspection. ————————
#hasselblad #createtoinspire #hasselbladh6d #mediumformat #mediumformatphotography #productphotography #stilllifephotography #stilllife
10,766 52 3 days ago
Thou Oh Lord are a shield for me..
My glory and the lifterer up of my head..
HAPPY SUNDAY
#elillustrates #artbyday #digitalart #digitalpainting #portraits #portraitart #african #africanchild #blackandbeautiful👑 #blackandproud #prideofafrica #createtoinspire #creativespark #BELIEVE #BEGREAT #GOALLOUT #LETSCREAT Thou oh lord are a shield for me..
my glory and the lifterer up of my head..
happy sunday
#elillustrates #artbyday #digitalart #digitalpainting #portraits #portraitart #african #africanchild #blackandbeautiful👑 #blackandproud #prideofafrica #createtoinspire #creativespark #believe #begreat #goallout #letscreat
154 6 21 hours ago
2/12 throwback shots:
This has been my profile picture for two years now. 
Should I change it? 🤔 2/12 throwback shots:
this has been my profile picture for two years now.
should i change it? 🤔
524 51 Yesterday